Be my Valentine…

SVRAPIK_valentyn_pruhlednyV období 14.2.-6.4.2016 jsme v Akademické knihovně JU umístili nabídku opuštěných kočiček ze spolku Kočky České Budějovice. Akce se konala v rámci kampaně Time of Love Mezinárodního studentského klubu. Jelikož Svrap již nějakou dobu pomáhá inzerovat opuštěné kočičky z tohoto sdružení, tak se k akci také “neformálně” připojil. Každá kočička měla nějaké přání a my jsme se společně s vámi snažili jim toto přáníčko splnit.

Všechny kočičky z této akce byly obdarovány, dokonce navíc i Můrinka a Žulíček. Některé kočičky v průběhu akce odešly do nového domova, své dárečky tak přenechaly dalším kočičkám. Bohužel starší kocourek Faun se svého dárečku a ani nového domova nedočkal. 2.března nečekaně odešel k Velké kočce za Duhový most….

Album s kočičkami a jejich přáními + fotky obdarovaných kočiček najdete zde. Aktuální nabídku kočičáků k adopci zde.

23. 2. 2016 Čmafule má nový domov! Fešanda, kterou by jeden pohledal, odjela do Ledenic, kde bude lumpačit s kanárky, mopslíky a malými dětmi (a navíc může okupovat zahradu).

4. 3. 2016 Jáji se ujmula moc milá slečna v bytě v Českých Budějovicích a Jája to pojala po svém… rozvalila se na koberci a nastavila k drbání bříško

15. 3. 2016 Komínek dnes odcestoval s novým páníčkem do bytu ve Vodňanech, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Mnohokrát Vám děkujeme za Vaší pomoc opuštěným kočičkám. Kdybyste chtěli kočičky podpořit můžete tak učinit finančním darem na účet 5121421306/4000 nebo materiální pomocí (inspirace zde.). Navštívit můžete také některou z akcí, kde můžete kočičky podpořit zakoupením nějakého výrobku či se zúčastnit nadcházejícího Kočičího bálu (23.4.2016). Netradičně pak můžete kočičkám pomoci i tříděním odpadu – zejména sběrem železa a hliníku. Staré konzervy tak můžete proměnit za plné pro kočičí bříška. Více o této formě pomoci naleznete zde.