Módní horoRskop

zdroj_obrazku:www.horoskopy.czSvítí, svítí nejen sluníčko, ale i my, kteří po zimě odkládáme svršky a oslepujeme svou bezvadně bílou pletí všechny okolo. Škoda jen, že už běloba není tak v kurzu jako za dřívějších dob a my musíme svá těla vystavovat smrtícím paprskům, jelikož to velí móda.
A protože i mě sluníčko osvítilo, dnes vám kromě jedné módní oběti (popelnice se nepočítá) přináším i tzv. módní horoRskop, který můžete brát jako možnou inspiraci pro měsíc květen. Zřejmě jsem v sobě objevila Jolandino střevo!

BERAN:
Jsi vůdcovský typ, který se ale na druhou stranu vyznačuje bezstarostností a spontaneitou, proto dej na sportovní eleganci (pokud opravdu víš, co to znamená), v které se snoubí pohodlí a styl. Tvou barvou je červená, která se skvěle hodí na různé doplňky, ale pozor na setkání s býkem. V dáli tuším velkou lásku.

BÝK:
Na jednu stranu jsi praktický, ale na druhou máš rád luxus a hezké věci, nezapomeň však, že jen značka módu nedělá a cena není podstatná. Tvé barvy jsou žlutá a růžová, tak se hlavně nepouštěj do jejich kombinování (viz minulý článek). Charakterizace znamení navíc říká, že býci bývají obvykle silní a podsadití, takže pozor na vzory! V dáli tuším větší finanční obnos.

BLÍŽENCI:
Blíženci bývají činorodí a velmi aktivní, avšak na druhou stranu i velmi nedůslední a nesoustředění, takže nezapomínej měnit spodní prádlo a soustřeď se i při oblékání. Tvé barvy jsou zelená a žluto-oranžová, které se mně osobně dosti pojí s Velikonocemi a ty už byly, takže vsaď jen na jednu z nich v kombinaci s tmavší barvou. V dáli tuším profesní postup.

RAK:
První vodní znamení zvěrokruhu, takže je jasné, že budeš na pláži, u rybníku anebo u bazénu diktovat (pozor na slunko, ať ze sebe toho raka vážně neuděláš). Tvé barvy jsou zelená a bílá a v takových plavkách tě nikdo nemůže přehlédnout. Nedrž se jen tradičních střihů a zkus trochu experimentovat. V dáli tuším partnerské neshody.

LEV:
Tak tady je to úplně jasné, lev má jako král zvířat rád pozornost, avšak nesnaž se jí upoutat za každou cenu, protože následnou kritiku bys velmi špatně nesl. Osobně vnímám hnědou barvu jako “barvu pro straší generaci”, ale ty si ji můžeš dovolit a společně se žlutou z tebe ten lev opravdu bude. V dáli tuším pevné zdraví.

PANNA:
Díky svému smyslu pro detail a perfekcionismu si dáváš s oblékáním záležet, stejně tak jako když jde o jeho čistotu. Naštěstí není tvou barvou jen bílá, ale hlavně zelená se žlutou, které především odděleně vypadají velmi dobře (ach, to překombinování už i ve zvěrokruhu). V dáli tuším napětí v rodině.

VÁHY:
Tak jak už z názvu znamení vyplývá, tak pro váhy je typický sklon k harmonii a souladu. Takže raději dvakrát važ a pak až zvol kousky svého ošacení, ať z tebe ostatní nejsou na vážkách! Tvé barvy jsou růžová a světle modrá, což především pánům nedoporučuji nosit naráz. V dáli tuším vekou životní změnu.

ŠTÍR:
Na první pohled mohou působit štíři nenápadně, ale skrývají uvnitř mnoho energie a především se vyznačují přísným úsudkem, takže pozor na štíry v módní policii (kupodivu to nejsem já). Co se týče barev, je jim přisuzována ta nejlepší kombinace (podle mě samozřejmě), tedy červená a černá. V dáli tuším vyřešení dlouhého trápení.

STŘELEC:
Tak jako snad každé znamení, je i střelec aktivním a dobrodružným, takže podle toho vybírej spíše sportovnější styl oblékání. Tvou barvou je tmavě modrá, proto pozor na kombinace modrých odstínů (nebo na modro od hlavy až k patě). Při cestě za svými ideály zvol především pohodlnou obuv. V dáli tuším, že se konečně dostaneš na prkna, která znamenají svět.

KOZOROH:
Tvá introvertní povaha se odráží i ve výběru barev, kterými jsou šedá, tmavě hnědá a černá, které určitě tvoří velmi dobrý základ, ale potřebovaly by mírné oživení (s mírou!). Kozoroh prý velmi touží po uznání, takže mu to ladění barev a celkový ohoz někdy pochvalte. V dáli tuším splnění všech těžkých zkoušek.

VODNÁŘ:
Vodnáři bývají nepřehlédnutelní a často plavou proti proudu většinové společnosti a setkávají se tak s nepochopením, což se samozřejmě odráží i v oblékání, kde prosazují originalitu a neotřelost. Pokud to přeženou se svými barvami, kterými jsou růžová a fialová, tak se nepochopení vůbec nedivím. V dáli tuším setkání s dávnou láskou.

RYBY:
Abys v tom neplaval díky své nepraktičnosti, tak se vyhni světlým barvám, na kterých je hned vše vidět. I když se většinou držíš v pozadí, tak se mi doneslo, že se rád přestrojuješ, což znamená, že třeba v době Majálesu budeš ve svém živlu. Zkus nějaký modro-fialový model. V dáli tuším cestu do dalekých krajin.
PS: Zřejmě mi uniká poslední módní trend a to silonové ponožky či podkolenky nošené k sukni či šatům, s kterými už jsem se párkrát potkala ve městě a nestačila se divit. Ještě si dovolím upozornit tu jemnější část populace, že i když je teplo a začínají se nosit tílka a jiné “malé” svršky, tak si nemyslím, že by byl někdo zvědav na vykukující množství ramínek či jiné části podprsenek, které ve výsledku kazí celkový dojem (a možná někoho zklamu, ale sexy to zrovna není).

osvícená Markéta Veselá

zdroj obrázku a inspirace pro stavbu hororskopu : www.horoskopy.cz