OrientAkční Express 2013

Díky vysoké návštěvnosti se druhým rokem u Akademické knihovny v Českých Budějovicích bude konat OrientAkční Express! O co se jedná? Jde o seznámení studentů prvních ročníků s Českými Budějovicemi, areály škol, kampusem a ostatními studenty.

Akce pořádaná studenty organizace AIESEC České Budějovice je v rámci Vítání prváků a u příležitosti zahájení nového akademického roku 2013/2014. Sraz studentů je 7. října 2013 v 15:00 před Akademickou knihovnou. Studenti se mohou zdarma přihlásit na adrese: http://bit.ly/15z2h5w buď již v předem domluvených čtyřčlenných týmech, nebo se náhodně rozdělí do skupin. Podmínkou není být studentem prvního ročníku, přihlásit se může každý, kdo ještě neměl možnost poznat město, ve kterém studuje.

Jsou pro ně připraveny různé úkoly, které jim pomohou prozkoumat kouty Českých Budějovic, po splnění úkolů se dostaví na místo srazu, kde každý dostane diplom za účast, a 3 týmy s nejrychlejším časem dostanou hodnotné dárky od našich sponzorů.

Hlavním sponzorem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky.

Další partneři: Jihočeská univerzita, International student club, Kavárna Měsíc ve dne.

Pro více informací se podívejte na stránky www.cbudejovice.aiesec.cz nebo se obraťte s případnými dotazy na koordinátora projektu: [email protected]

Těšíme se na Vás

Organizační tým :)