Po ulici hledají se (po)uličníci

¡Pozor!, tyto řádky jsou skutečně reklamou, která by Vás, milí čtenáři, chtěla vyzvat ke spoluúčasti při rozjezdu velkolepých plánů několika budějovických užívačů života aspirujících na světoběžné pouličníky! (Dobře, tady trochu přeháním, ale čtěte dál!)

 

Terka_sala

Závěsná akrobacie v podání Terky

O co jde?   Již minulý rok se v našem městě začala formovat parta lidí kolem srandiček jako je žonglování a párová akrobacie (někdy také akrojóga), která se bohužel pod vlivem nejrůznějších skutečností rozpadla a zbyly z ní pouhé segmenty, které mají chuť se zase spojit a přibalit další.. čili Vás!

 

 

Vyzkoušejte si, jaké to je na slackline

V současné době se tedy pokoušíme obnovit podobnou skupinu, ovšem bez nutnosti založení oficiálního celku. Jak by to asi mohlo vypadat? Náš prozatímní plán vychází z chuti trávit čas s přáteli v plenéru a tam tvořit kus toho a kus toho, až to dohromady udělá moc. Tu si zažonglovat (míčky, kruhy, kuželky, flašky od piva – vskutku variabilní zábava), tu si z parku udělat gymnastickou tělocvičnu a okusit závěsnou akrobacii (šály) a nebo bezmyšlénkovitě a čistě balancovat na provaze mezi stromy (slackline). Všechny tyto sportovně-artistické aktivity se prolínají, dodávají člověku neuvěřitelnou radost, chuť překonávat své (často podhodnocené) možnosti a bojovat se svými strašáky. Přijďte se přesvědčit! Věřím, že nás nebudete reklamovat!

 

Kdy se začíná?   Až nastanou příznivější podmínky v Mordoru. Stačí několik stupňů pana Celsia navíc a trochu slunečního svitu.

Kdo za tím momentálně stojí?     Tři grácie :-) : Tereza Půžová, Barbora Jonášová a Lenka Bukovská

zonglovaniPokud byste měli zájem rozšířit náš malinkatý kruh, na emailech jsme zastižitelné často a můžeme se domluvit na lehké organizaci.

Kontakt:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

 

Autorem článku je Bára Jonášová