Ukažte co umíte na Hackathonu

Jste machři přes počítače? Tak právě tahle akce je pro vás. Zúčastněte se celodenního Hackathonu pořádanýho společností FIEDLER AMS. K dispozici vám budou data skrze REST API a je jen na vás co s nimi uděláte. K práci můžete využít libovolné webové nebo mobilní technologie. Tak co troufáte si? Máte dost kreativity a pevných nervů? Tak neváhejte a registrujte se.  Ti nejlepší získají odměnu ve výši 15 000 Kč.

Finanční ocenění je připraveno i pro druhé a třetí nejlepší řešení. Soutěž bude probíhat ve dvoučlenných až tříčlenných týmech, přihlásit se však můžete i sami. Počet míst v soutěži je omezen. Pouze 10 týmů změří své síly v aréně webových technologií. Jejich úspěch závisí na dobrých nápadech, kvalitním řešení, programátorských dovednostech a mnoha dalších faktorech. Vaším společným úkolem je přivést na svět inovativní řešení zobrazení dat a to přesně za 24 hodin.

Bojíte se, že budete o hladu? Nebojte, na místě bude zajištěno dostatek jídla i pití. Je třeba zásobovat vaše mozkové buňky pořádně cukrem, aby podaly ten správný výkon! Na místě se v průběhu akce budete moci i poradit se zkušenými vývojáři a budete mít i kam složit hlavu, abyste si na chvíli oddechli. Jen si nezapomeňte karimatku a spacák 😉

A když náhodou nevyhrajete, určitě to není ztracený čas. Zažijete úžasnou atmosféru, potkáte spoustu super lidí a získáte množství zkušeností.

Téma: IoT, Big Data, Hydrology
Kdy: 14. – 15.10.2017
Kde: Jihočeský vědeckotechnický park – Lipová 1789, České Budějovice

Více informací a registrace na: hack.fiedler.company

Kdo je FIEDLER AMS?

Firma se zaměřuje na vývoj systémových řešení pro sběr, analýzu a vizualizaci dat, telemetrii, řízení procesů a monitorování životního prostředí a to vše s využitím IoT a Smart technologií. Více najdete na jejich webových stránkách.

#HackFiedler #IoT #BigData #Hydrologie #FiedlerHacks #hackathon #coding